Субота
05:13
«  Березень 2016  »
Чи бували Ви колись в місті Рогатині, якщо так в якості кого?

Музейний комплекс в місті Рогатині

Головна » 2016 » Березень » 17 » Філія Музею мистецтв Прикарпаття оголошує конкурс «Пам’ятки історії та культури Рогатинщини»
14:34

Філія Музею мистецтв Прикарпаття

оголошує конкурс «Пам’ятки історії та культури Рогатинщини»

до Міжнародного дня пам’яток та історичних місць і

Всеукраїнського дня пам’яток історії та культури,

що відзначаються щорічно 18 квітня.

Умови конкурсу:

1.    До конкурсу будуть допущені творчі роботи, виконані у таких видах образотворчого мистецтва, як живопис, скульптура, графіка, декоративно-ужиткове мистецтво, архітектура.

2.    Закінчені роботи подати особисто чи поштою до 12 квітня 2016 р. за адресою: Музей-садиба Миколи Угрина-Безгрішного, вул. М. Угрина-Безгрішного, 14,          м. Рогатин, Івано-Франківська обл., 77001.

3. Разом з роботою учасник конкурсу подає на окремому аркуші наступну інформацію: назва твору, матеріал та техніка; ПІБ автора, вік, місце проживання (населений пункт), контактний телефон (якщо є). За бажанням можна подати короткий опис твору.

Конкурсні роботи будуть розподілені та оцінені за віковими категоріями:

І (3 – 6 років), ІІ (7 – 11 років), ІІІ (12 – 16 років), IV (17 років – дорослі).

Підсумки конкурсу буде оголошено 16 квітня 2016 р. об 11 год. у музеї-церкві Зішестя Святого Духа в Рогатині. Тоді ж відбудеться презентація колективної виставки робіт конкурсантів, що буде розгорнена у виставковій залі музею-церкви Зішестя Святого Духа в Рогатині.

Учасники конкурсу отримають пам’ятні сувеніри та матимуть змогу безкоштовно ознайомитися з історією, архітектурою та експозицією найвизначнішої сакральної споруди нашого краю, пам’ятки архітектури державного значення, об’єкта Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО – музею-церкви Зішестя Святого Духа. Переможці конкурсу будуть нагороджені цінними подарунками.

Довідка.

Міжнародний день пам’яток та історичних місць встановлений в 1983 р. Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’яток та визначних місць (ICOMOS), створеної при ЮНЕСКО. Відзначається з 18 квітня 1984 р.

В Україні він має назву «День пам’яток історії та культури» і встановлений, відповідно до Указу Президента України від 23 серпня 1999 р. № 1062/99, на підтримку ініціативи вчених, архітекторів, реставраторів, працівників державних органів охорони пам'яток історії та культури.

В цей день згадують про те, що кожна країна – це своя історія та культура. Кожна епоха залишає нам у спадщину пам’ятку архітектури чи історії, що зберігає в собі згадку про певну визначну подію, що, можливо, докорінно змінила життя держави, про певну визначну постать, що так чи інакше вплинула на становлення й розвиток країни. Світ несказанно багатий на культурні пам’ятники та різні історичні визначні пам’ятки. Адже за ними можна простежити історію населеного пункту, довідатися, як він будувався й розростався, як змінювався, з часом, його вигляд.

Переглядів: 1508 | Додав: museum-rogatyn | Рейтинг: 0.0/0